Çocuk, Eğitim, Video

Sizin Şeyhiniz Kim?

Sevgili ebeveynler, çocuklarınızı kendinizin yetiştirdiğini falan sanıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. Evet, herkes için söylüyorum. Çocuklarınız artık elinizdeki aletlerin esiri. Bu etkiden çıkmaları da mümkün değil, çünkü illüzyon çok büyük.

Gençlerin büyük bir bölümü ona hiçbir değer katmayan, bomboş bir tenekeye sevdalı olarak vaktini geçiriyor. Ne yapıyor bu tenekeler? Oyun oynuyor, 30 saniyelik bir kez gülünüp tüketilecek videolar çekiyor, challenge adını verdikleri ucu en ahlaksız noktalara kadar dayanan içerikler yayınlıyor, kısaca bir kürek dolusu goygoy yapıyorlar…

Her türlü ahlaksızlık, küfür ve malayani işlerin döndüğü Youtube çöplüğünde faydalı ve güzel işler yapan nadir kanallardan olan GençTV’nin ”Kaçış Rampası” serisinden bir video bırakıyoruz.

İzleyin. Şeyhinizin kim olduğunu, sizi ve neslimizi nereye götürdüğünü düşünün..

Yeni Dünya Şeyhleri: YouTuberlar

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 yorum var.

  1. 1

    Keşke daha çok insana ulaşsada..insanlar bir düşünse..ama dediğiniz gibi hemen olmaz..hadi o zaman sahaya bizde çıkalım..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>