Aile, Evlilik, Test

Senden Ne Kadar İyi Bir Eş Olur? – Hanımlar İçin [TEST]

Hayatın en önemli dönüm noktalarından biri olan evlilik, hanımlar için gelinlik, düğün, bebek sahibi olmak gibi tatlı telaşlarıyla akla gelse de işin özünde, büyük bir sorumluluk yatıyor. Sadece dünyada ev ve eş edinmiyoruz. Bu yüzden seçimlerimizi hem dünyada hem cennette devam edebilecek şekilde yapmalıyız. Peki nasıl? Saliha bir hanım olmak salih bir bey bulmak için atılacak ilk adım. Bizde saliha bir eş olup olmayacağınızı tahmin etmeye çalışıyoruz. Tahminden öteye gidemez tabi ama düşündürür 😉

Testimiz 20 sorudan oluşmaktadır ve hanımlara yöneliktir. Sorular sırayla ekrana gelmektedir. Tam cevabınızı bulamadığınız durumlarda en yakın cevabı işaretleyerek tahmini bir sonuca ulaşabilirsiniz. Sonuçlar düşündürmek amaçlı tasarlanmıştır.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Senden Ne Kadar İyi Bir Eş Olur? - Hanımlar İçin [TEST] %%personality%%

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

37 yorum var.

 1. 1
 2. 4
 3. 6
 4. 8
 5. 9
 6. 10

  “Hayırlı Eş” Allah nasib ederse inşaAllah bunlar hep “amin” ?
  Allah cümlemizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.

 7. 11
 8. 12

  hayirli bir este olmamasi gereken bi cok ozellige sahibim ve ona gore cevapladin sorulari. sonuc: “birazcik nazi cekilesi iyi bir essin” diye cikti?
  işaretlediklerime rağmen iyi es diyorlarsa erkeklerin vay haline. yani anlayacağınız sonuç herkesi mutlu edecek şekilde çıkıyor. ne şiş yansın ne kabap hesabı:) iyi numara valla?

 9. 13
 10. 14

  çok begendim testi 🙂 daha cok testler lütfen ahlak testleri günlük testler kısacası her konuda testt :)))

 11. 15
 12. 16

  Demek ki bayan olsaydım hayırlı bir eş olacakmışım. İnşaAllah bizde hayırlı bir erkek eş oluruz.

 13. 17

  Çok uyumlu bir kocan olur inşallah zira seninle geçinmek biraz zor diyor bana. :)Allah eşime sabır versin o halde :))

 14. 19

  Bir soru ilgimi çekti. Kadınları her alanda erkeklerden soyutlarken neden kadının kıskanç olması kötü? Erkek istediğiyle vakit geçirsin de kadın 4 duvarı mı beklesin?

 15. 20
 16. 21
 17. 22
 18. 23

  Merakı ediyorum bu testin erkekler için olanı var mı? Veda hutbesinde Peygamber aleyhisselamın kadınları erkeklere Allahın emaneti diyerek emanet etmişti. Test ediyor mu erkekler kendilerini bu emanete ne kadar sahip çıkıyor acaba diye?

 19. 24
 20. 25
 21. 26

  Kendi dünya görüşünüze göre bir test hazırlamışsınız doğal olarak, sırf meraktan yaptım ama gerçekten rahatsız ediciydi benim için. Kadınları uysallığına göre çoktan aza doğru sıralayan şıklar var ve bu uysallık skoru ne kadar yüksekse o kadar iyi eşsin gibi bir şey. Yanlış bir düşünce ayrıca her ilişkinin kendine özgü dinamikleri vardır. Nihayetinde eğlence amaçlı bir test deyip geçmek lazım.

 22. 27
 23. 28
 24. 29

  Çok saçma şıkları olan bir test. Susup hiçbir şey söylememek mi eş olmak? Nasıl eş olunabiliyor?

 25. 30
  • 31

   valla ya ben kız arkadaşıma çözdürdüm de gereken cevapları versin istemedim .d
   Namaz ile Kuran ile de nasıl iyi eş değil kul olduğun anlaşılır ne alakaysa

 26. 32
 27. 33

  Allah razı olsun, çok manidar bir test olmuş. Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz… ?

 28. 34

  Merhabalar , test güzel ama neden testlerde hep kadınları çalışmıyor gibi göstermişsiniz. Hep evde oturan kocasını bekleyen bir tip olarak göstermişsiniz . Biraz tuhafıma gitti açıkçası iyi günler 🙂

 29. 35
 30. 36
 31. 37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>