Aile, Evlilik, Test

Senden İyi Bir Eş Olur mu? – Erkekler İçin [TEST]

Kendi kendimizi bile zor idare ederken bir başkasının sorumluluğunu almak ne kadar zor olsa da doğru kişiyle evlilik, eksiklik hissinin tamamlanmasının tek yoludur. Doğru kişiyi bulduğumuza emin olmak çok zor ve zaman alan bir iş fakat doğru kişi olmak elimizde! Temiz olmak, temiz kişiyi bulmak için atılacak ilk ve en büyük adım. Bizde bu adımın neresindesin tahmin etmeye çalışıyoruz. Haydi soruları çöz ve bak yolun neresindesin? Tabi ki kendini en iyi bilen sensin ve bizimkisi sadece bir tahmin! Sadece haklılık payımızı düşün 😉

Senden iyi bir eş olur mu testinde toplam 20 soru bulunmaktadır ve hepsi sırayla ekrana gelmektedir. İlk soruyu cevaplayarak başlayabilirsiniz;

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Senden İyi Bir Eş Olur Mu? %%personality%%

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

40 yorum var.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 6

  Allah (celle celaluhu) kaderimize eş diye yazdığını harama bulaşmadan gönlümüze aşk diye düşürsün, Allah yolunda hakkıyla ilerlemede birbirimizi vesile kılsın…

 6. 7
 7. 8
 8. 10
 9. 12

  Daha çok erkeklere yönelik bir test olmuş. İnşaAllah kadınlara yönelik olan bir tane bekliyorum. ?

 10. 13

  Instagram da kendi sayfamızda paylasamiyoruz veya hikâyemizde, vesile olurdu, ama güzel bir çalışma, Allah razı olsunnn

 11. 14
 12. 17

  Bu daha çok beylere yönelik bir test olmuş 🙂 biz de çözmeye çalıştık ve en azından orta halli bir eş kategorisine girebildik 🙂 Allah tüm müminlere hayırlı birer eş olmayı ve eş sahibi olmayı nasip etsin.

 13. 18
 14. 19
 15. 20
 16. 21
 17. 22
 18. 24
 19. 25
 20. 26
 21. 27
 22. 28

  Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Test te seni alan yaşadı diyor Inşallah öyleyizdir. Dua edin bu arada bekar kardeşinize inşallah bizde bi yuva kuralım.

 23. 29
 24. 30
 25. 31
 26. 32
 27. 33
 28. 34

  İnsanların hatalarının ölçeği hiçbir bilimsel gerçekliği olmayan bu test zaten. Allah önce böyle testler hazırlayanlara akıl versin.

 29. 35

  Seni Alan Yaşadı! 🙂 🙂 🙂

  Yaşım 33. Kamuda çalışıyorum. Hala beni hakkeden çıkmadı karşıma. Çevremde beni almak isteyen çok kadın var da içlerinden beğendiklerim olsa da bana uygun ve denk değiller. Kadınlar tarafından beğenilmek elbette hoşuma gidiyor 🙂 ama bu beden bana ait değil. Ben emanetçiyim sadece. Rabbimin sanatını O’nun izniyle sergiliyorum.

  Allah büyük. Allah bizim için en hayırlısını ister. Öyleyse Allah var, gam yok. İnşallah cemâlullah’ı görmek hepimize nasip olur.

 30. 36
 31. 37

  Evvela bu test işi faydalı ve güzel olmuş, sizi tebrik ediyorum. Daha iyi hizmet verebilmeniz açısından şunları da söylemek isterim:
  -Mesela camiye de gideriz ancak biz her gün cemaatle namazı evde babamla kılarız.
  -Açıklama kısmındaki tahliller biraz daha teferruatlı olsa daha iyi olurmuş.
  -Bir de burada ismini vermek istemediğim gençlere yönelik böyle testlerin hazırlandığı bir site var. Orada tam tersine milleti ifsat etmek için testler yapılıyor, bazıları cidden faydalı ama pek çoğu zarar olsa da kaliteli testler vardı, şu an ne durumda bilmiyorum ama öyle kaliteli testlerin İslami olanları yapılsa gençler için çok hoş olur; hem rağbet de var.
  Vesselam…

 32. 38
 33. 39
 34. 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>