Video

Nouman Ali Khan İstanbul Konferansı 2016 [Türkçe Altyazılı]

Merakla beklenen video yayınlandı!

Nouman Ali Khan’ın 23 Ağustos Salı günü İstanbul Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde verdiği konferansı Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki, organizasyon Mekteb-i Suffa ekibi tarafından düzenlenmemiştir. Bizler sadece, etkinliği düzenleyen kardeşlerimize sosyal medya üzerinden duyuru konusunda yardımcı olduk. Organizasyonel bazı aksaklıklar olduğu doğrudur, fakat bir hafta gibi çok kısa bir sürede bu kadar büyük çaplı bir organizasyonun yapılabilmesi dahî çok muazzam bir iştir. Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyor ve sizlerden de bu konuda anlayışlı olmanızı talep ediyoruz.

Nouman Ali’yi Türkiye’ye gelmesi için ikna eden Müşfikiddin Bey’e, organizasyonu düzenleyen Abdullah Güzeldülger, Cengiz Kaya ve Samet Serhat Sarı ve sunuculuk görevini üstlenen Senai Demirci’ye, organizasyonun gerçekleşmesi için büyük bir ekiple sahada görev alan BİSAK’a (Boğaziçi İslami Araştırmalar Kulübü), canlı yayın hizmetini sağlayan Tvnet’e ve farklı alanlarda emeği geçen İBB ve diğer tüm kişi ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah, emeği geçen herkese karşılığını misliyle versin.

Bildiğiniz gibi Tvnet canlı yayınındaki ses tercümana aitti. Yaşanan teknik bir sorundan dolayı konferans sırasında ayrıca İngilizce sesli video kaydı alınamadı ve kongre merkezinin kuralları gereği bize de çekim izni verilmemişti. İngilizce video kaydına ulaşamayınca biz de son çare olarak, izleyicilerden aldığımız 5 farklı ses kayıt dosyasını, Tvnet canlı yayınındaki görüntüyle senkronize ederek bu Türkçe altyazılı video hazırlamaya karar verdik. Kayıtları bize ulaştıran kardeşlerimize de özellikle dua etmenizi istiyoruz. Gecikmenin sebebi bu montaj süreci ve ardından çeviri ve kontrol konusunda titiz olmaya çalışmamızdır. Her ne kadar dikkatli olmaya çalışsak da hatalarımız elbette olacaktır. İnsan olmamızdan kaynaklanan kusurlar için şimdiden özür diliyoruz.

Bu videonun daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız videonun altındaki paylaş butonlarına tıklayarak bu videoyu sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>