Market Sahibi Yokken Şeker Alan Küçük Kızın Örnek Davranışı


0

Düzce Akçakoca’da küçük bir kız çocuğu markete girerek şeker almak istedi. Market sahibini göremeyince aldığı şekerin parasını önce kameraya gösterdi ardından masaya bıraktı.

Düzce Akçakoca Cumhuriyet Mahallesi’nde bir markete giren 13 yaşındaki Rüya Esendağ, markete gittiğinde iş yeri sahibini göremedi.

Tezgahta bulunan şekeri alan küçük kız parayı önce iş yerinin güvenlik kamerasına gösterip masanın üzerine bıraktı.

Sonrasında ise market sahibi yok diye rahatsız olup şekeri bırakıp tekrar parasını geri aldı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

15 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Küçük kızın normal olan davranışı, maalesef günümüzde örnek davranış olacak kadar azalmış.

  2. Bu, örnek davranış,bir müslüman ülkede olması gereken, normal Bir davranış değilmiş.eger buna , sıradışı bir şeymiş gibi seviniyorsak,oturup çok düşünmemiz gerekmiyormu.

  3. Şu doları bahane edip vatandaşın parasını cebinden gasp eden şerefsizler baksinda insan nasıl olunur öğrensin.

  4. Bu haberi izlerken o kadar mutlu oldum ki ???? ve bu haberin hemen arkasından koskoca adamın hırsızlık haberi çıktı..??işte çocuk aklıı, işte koca koca adamın aklı..??

  5. Nasıl bi zamandayız ki olmasi gereken şey enteresan bi haber niteliği taşır olmuş.

  6. Aslında normal şeyler bunlar.yapılması gerekenler.sadece artık normal şeyler o kadar azaldı ki mucize gibi geliyor bize

  7. Birileri çıkar müslümanım Allah vardır derler ama hâşâ ve kellâ bir Allah yokmuş gibi yaşarlar. Birileri çıkar müslümandır ama KALITELI müslüman. Allah var o hayyül kayyum’dur derler ve inşaAllah ile öyle de yasarlar. Küçük kardesimizin yaptığı örnek haraket gibi Elhamdülillah.. (Şüphesiz Allah, göklerin ve yerin gaybını bilir. Allah, yaptıklarınızı hakkıyla görendir.) /HUCURAT – 18/.

  8. Çok yaşa güzel kız..iyi yaşa..yalan ve hırsızlıkta rekor kıran büyüklerinin senden öğreneceği çok şey var…masaallahhh…