Hakkımızda

Suffagâh, her kesimden insanın takip edebileceği, eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebileceği bir sosyal içerik platformudur. Sitemizde; kültür, sanat, doğa, İslam, fotoğrafçılık, bilim, tarih, film, sağlık, yemek, aile ve çocuk eğitimi gibi pek çok farklı alanda yüzlerce haber, makale, liste ve video ile eğlenceli ve faydalı vakit geçirebilirsiniz.

Suffagah, herhangi bir grup, cemaat ya da siyasi görüşe tabi olmamakla birlikte, toplumun tüm kesimlerine de eşit mesafede bulunan, kaliteli içerik üreterek toplumun kültürel, insani ve ahlâki gelişimine katkıda bulunmayı kendisine hedef edinmiş bir sosyal ağdır. Her yaşa ve kitleye hitap ederek tüm topluma faydalı olma prensibinden dolayı yayınlanan içerikler kesinlikle siyaset ve cinsellik gibi ayrıştırıcı ve toplumu zedeleyici unsurlar barındırmamaktadır.

Suffagâh, kâr amacı gütmez, bağış kabul etmez ve tüm işlerini gönüllülük esası ile gönüllüler yardımı ile gerçekleştirmektedir.

Suffagâh grubu ağlarında yayınlanan tüm içerikler (ses, görüntü, yazı, video…) telif hakları kapsamında olmakla birlikte, ticari marka ve her tür fikrî mülkiyet hakkı, Suffagah’a aittir ve yalnızca yazılı izni ile kullanılabilir. İçerikler kesinlikle kâr amacıyla dağıtılamaz, başka kurum yada kuruluşlarca kullanılamaz, tıklanabilir bağlantı(link) ile birlikte kaynak göstermeksizin hiç bir platformda paylaşılamaz. Örn: “Kaynak: https://www.suffagah.com

Daha fazla bilgi için bkz: Kullanım Koşulları

İnternet Sitemiz