İstanbul’da Mutlaka Namaz Kılınması Gereken 10 Camii

Dünya üzerinde iki kıtayı birbirine bağlayan ve birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan bir şehir: İstanbul…  Herkesin gözünün üzerinde olduğu bu şehirde gezilecek birbirinden güzel o kadar çok tarihi mekân var ki… İşte mimari yapıları, konumları ve içinde barındırdıkları hikâyeleri itibari ile görülmeye değer 10 muazzam camii sizlerle.

Mimar Sinan’ın 8 Muazzam Eseri

“Dünya durdukça, eserlerimi gören akl-ı selim sahiplerinin, çabamın ciddiyetini göz önünde bulundurarak bana insaf ile bakacaklarını ve beni hayırlı dualarla anacaklarını umarım, inşaallah.” Mimar Sinan’ın asırlar önce dile getirdiği bu temennisi asırlara meydan okuyan yüzlerce eserini hayretle seyredenler tarafından gerçekleştiriliyor.  İşte bu büyük ustanın  şaheserlerinden 8 tanesi; Kaynaklar Kaynak; Yedikıta dergisinden alıntılanmıştır.

Olası Bir Darbe Teşebbüsünü Önlemek İçin 22 İpucu

Serdar Tuncer’in hazırladığı “Darbe Teşebbüsünü Önleme” listesi kendi söylemiyle 25 maddeden oluşuyor fakat 3’ünü kendine saklayarak 22 maddeyi bizimle paylaşıyor. Suffagah da kendine özel maddeleri oluşturup saklayacaktır size de aynısı önerilir 🙂  Allah ile sırrınız olacak yüksek tesirli maddeleri düşünmeye başlayabilirsiniz. Kaynaklar Yeni Şafak Serdar Tuncer