Anti-İslam, Haber

Adana’da Başörtülü Genç Kıza Çirkin Saldırı

Adana’da bir kadın başörtülü iki genç kıza sözlü tacizde bulundu. Genç kızların tepki göstermesinin ardından üzerlerine yürüyen kadın, birinin örtüsünü açmaya çalıştı.

Başörtüsü ve İslam Dinine Saldırıların Ardı Arkası Kesilmiyor

başörtüsüne-hakaret-3762008580.jpg

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başörtülü vatandaşlara ve görevlilere hakaretler yağdıran bir şahıs o anları kayda alarak sosyal medyada paylaşmıştı.

İsminin Bülent Kökoğlu olduğu tespit edilen şahıs Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince Avcılar’da gözaltına alındı.


Adana’da Başörtülü İki Genç Kıza Alçakça Saldırı

Çarşamba günü Adana-Seyhan’da kaldırımda yürüyen iki genç kız, bir kadın tarafından sözlü tacize uğradı. Genç kızların kadına tepki göstermesi üzerine tacizci kadın, genç kızların üzerine yürüdü. Birini kolundan tutan kadın, başörtüsünü açmaya çalıştı. Olaya çevredeki vatandaşlar müdahale etti.

Saldırının mağdurlarından Yaren Demir, sosyal medya hesabı üzerinden hem videoyu paylaştı ve hem de saldırı anını anlattı.

“Normal bir şekilde yolda yürürken bir kadın ‘ağza alınmayacak şekilde küfretti. Arkadaşım ‘pardon’ dedi. Sonrasında kadın küfür etmeye devam ederek üstümüze yürüdü. Sonrasında benim üstüme gelip örtümü (peçemi) çekerek yüzümü çizdi ve FETÖ’cü ithamında bulundu. Bu şekilde saldırınca sonunda ittim. Saygısızlık yapmak istemedik ve ‘Çağ atlamış Türkiye’de’ bunlar yaşandığı için şoka girdik açıkçası, bir yandan da şaşırmadık tabii. Orda bulunan herkes haklı olduğumuzun farkındaydı (!) Fakat bayanı engellemek eylemi dışında hiçbir söz sarfetmediler! Mesele Allah’ın emirlerine tahammülleri yok. Zorumuza giden bu.”

Baba Ahmet Demir ise yapılan saldırıya ilişkin darp raporu aldıklarını ve konuyu mahkemeye taşıyacaklarını ifade etti.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır.

Bu HTML etiketlerini ve özniteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>